RiskSoft Yardım

Çevrimiçi-toplantılar

RisksoftİSG Uzaktan Eğitim ve Çevrimiçi Toplantılar

23 Nisan 2020

Uzaktan çalışma ve çevrim içi toplantı çözümleri günlük iş hayatımızda hızla yerini almaya başlamış özellikle son zamanlarda Covid-19 pandemisi nedeniyle evden çalışma düzenine geçişlerle bu tür çözümlere olan ilgili daha da artmıştır.

İş güvenliği ekipleri, sahadaki riskleri denetlerken diğer yandan çalışanlarla diyalog kurarak onları risklerden korunmaya karşı hazırlarlar. Bu diyalog süreçlerinin en önemlisi çalışanın eğitimi ve bilinçlendirilmesi gelmektedir. Özellikle yeni işe başlayan çalışanlar, işe uygun hale getirilebilmesi için bir dizi eğitim ve oryantasyon sürecinden geçirilirler.

Uzaktan eğitim ve toplantı çözümlerini kullanan işyeri sahipleri ve iş güvenliği ekipleri zaman ve yer sorunu olmadan dijital ortamda eğitimlerini sunabilirler, kendi aralarında online toplantılar organize edebilirler. Uzaktan eğitim yöntemleri aynı zamanda iş güvenliği hizmetleri mevzuatınca da desteklenmektedir. Uzaktan eğitim platformlarının sağladığı avantajlar sadece eğitim ile sınırlı değildir. Buna ilaveten ekiplerinizle çevrim içi toplantılar düzenleyebilir, belge ve video dosyaları paylaşabilir ve günlük iş verimliliğinizi arttırıcı planlamalar yapabilirsiniz.

Örn. İşe yeni başlayan bir çalışan, işyeri hekimiyle ilk seferlerde dijital ortamda diyalog kurabilir, hekimin istediği bilgi ve belgeler çalışana bildirilebilir en sonunda gerekli sağlık bilgileri elde edildikten sonra fiziki muayene sürecine geçilebilir. Bunun avantajı hem zamandan tasarruf ederek iş verimliliğinizi arttırabilir hem de iş kaybından kaynaklı olumsuzlukların azaltılmasını sağlayabilirsiniz.

Risksoft İSG'de uzaktan eğitim ve çevrim içi toplantı platformu ve teknolojik entegrasyon çalışmalarını teknik ekibimiz büyük bir özveriyle sürdürmekte ve müşterilerimize sorunsuz, güvenli ve en yüksek kalitede hizmet almalarını hedeflemektedirler. Risksoft İSG'de görüntü, ses kalitesi, hız, veri depolama ve bilgi güvenliği açısından Microsoft Teams çözümü kullanılmaktadır.

Risksoft İSG- Microsoft Teams ile aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz,

  • RisksoftİSG destek ekibiyle görüntülü görüşme yapabilir, yazılımın kullanımıyla ilgili canlı görsel destek alabilirsiniz,
  • RisksoftİSG kullanıcı lisansına sahip aynı işyerinden ekip arkadaşlarınızla çevrim içi görüşmeler yapabilirsiniz,
  • Toplu eğitimler planlayabilir ve gerçekleştirebilirsiniz,
  • Masaüstü, tablet ve mobil cihazlarınızdan erişim sağlayabilirsiniz,
  • Dosya yüklemeleri yapabilir, ekip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz…


  • RisksoftİSG- Microsoft Teams çözümü, standart RisksoftİSG lisans paketlerine ilave edilerek siz müşterilerimize sunulur. Kurulum, güvenlik, güncelleme, depolama vb. ekstra zahmete katlanmadan çok hızlı bir şekilde bu çözümü kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu hizmetin kapsamı ve uygulama detayları için RisksoftİSG satış ekibimizle görüşmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız…

    RisksoftİSG , eğitim içerik sağlayıcısı değildir. Eğitim içerikleri, iş güvenliği profesyonelleri ve eğitmenlerin sahip oldukları bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda özenle hazırlanması gereken çalışmaların sonucu olması gerektiğini düşünüyoruz. Hazırladığınız eğitim içeriklerini, RisksoftİSG uzaktan eğitim platformu üzerinden hedef kitlenize sunabilir ve güncelleyebilirsiniz.

    RisksoftİSG