RiskSoftVG Nedir?

Dijitalleşme günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Şirketler artık geleneksel yönetim alışkanlıklarını dijital dünyaya uyumlu hale getirme sürecini başlatmıştır. Dijitalleşme, bize birçok alanda kolaylıklar sağlamaktadır, karmaşık iş süreçlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde yönetmemize katkı sağlamakta ve bunun olumlu yansımaları gün geçtikçe artırmaktadır.


Mesela çok yakında günlük iş ortamlarında sıklıkla kullandığımız doküman, kağıt vb. basılı materyaller ömrünü tamamlayacak tüm iş süreçleri dijital ortama taşınacaktır. Örneğin, kişilerin dijital kimlik kartlarıyla her türlü işlemlerini dijital ortamda yapmaya başlamaları gibi...


Dijitalleşmenin giderek yaygınlaşması ile beraber bir çok risklerle de karşılaşacağımız hiç şüphesiz ortadır. Bu risklerin başında veri güvenliği gelmektedir. Şirketler sorumlulukları altında olduğu her türlü bilgi ve veriyi korumaları yasal bir zorunluluktur. Verinin kaybolması, silinmesi, çalınması veya farklı amaçlarla kullanımının önlenmesi için şirketler gerekli tedbirleri almak durumundadırlar. Özellikle kişisel ve özel nitelikli verilerin korunması ilgili kişisel veri koruma kanunun gerekliliklerine göre önlemlerinin alınması ve bunun sürekliliğinin sağlanması konunun önemini daha da arttırmaktadır.


Tabi dijital veri güvenliği, şirketlere ekstra maliyetler getirmektedir. Bunun başında uygun teknolojik cihazların satın alınması, güvenli ağ yapısı oluşturma ve bunların yönetimi için tecrübeli güvenlik uzmanlarının istihdam edilmesi, ekstra güvenlik yazılımların temin edilmesi gibi koşulların sağlanması, şirketlere ağır ekonomik külfetler yüklemektedir. En ufak bir ihmal veya yetersizlik karşısında verilerin zarar görmesi şirketlerin çok yüksek tazminatlarla karşı karşıya kalmasına neden olabilir.


Bu yüksek ekonomik külfetleri her şirket yerine üstlenemeyebilir. Özellikle orta ve küçük ölçekli işletmeler veri güvenliği altyapısının sürekliliğini sağlamada sorunlar yaşayabilir.


İşte tam bu nokta da RisksoftVG şirketlerin sorunlarına yanıt vermek amacıyla geliştirilmiştir. Yüksek güvenlik maliyetlerine katlanmadan kişisel ve özel nitelikli verilerinizi RisksoftVG ile çok uygun maliyetlerde ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Neden RiskSoftVG

RisksoftVGile Yüksek güvenlik maliyetlerine katlanmadan kişisel ve özel nitelikli verilerinizi çok uygun maliyetlerde ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
Dünyanın en iyi dijital güvenlik altyapı sağlayıcılarıyla entegrasyonu sağlanan RisksoftVG ile dokümanlarınız ve verileriniz korunurken, sadece işinize odaklanmanızı sağlıyoruz. Herhangi bir ekstra donanım ve yazılım yatırımı yapmadan kişisel bilgisayarınızdan RisksoftVG ye bağlanarak

şirketinizin sorumluluğu altında olan kişisel ve özel nitelikli verilerinizi işleyebilir, dokümanlarınızı yükleyebilirsiniz.

Veri ve dokümanlarınızın güncelliğini işyeri ve çalışan bazında takip edebilir, sadece uygun gördüğünüz yöneticilerinize erişim yetkisi verebilirsiniz veya kaldırabilirsiniz. RisksoftVG sayesinde şirketinizde büyük yer kaplayan arşiv odalarından kurtulabilir, doküman ve verilerinizi istediğiniz süre kadar saklayabilirsiniz.

Hatta RisksoftVG'nin özel dijital imza altyapı sayesinde şirketinizde imza ve onay gerektiren tüm dokümanlarınızın imzalanmasını dijital olarak sağlayabilirsiniz. Böylece gizlilik gerektiren ve kaybolması riskli olan dokümanlarınızı en yüksek güvenlik seviyesinde koruma altına alabilirsiniz.

RisksoftVG'nin şirketinize sağlayacak katma değerleri saymakla bitmez, en iyisi bir deneme hesabı açarak yazılımı incelemenizi tavsiye ederiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve geri dönüşleri ve iş dünyasındaki değişimleri sürekli takip ederek RisksoftVG kendini sürekli yenilemeye devam edecektir. Yeni iş dünyasının dijital yeniliklerini ilk deneyen RisksoftVG müşterileri olacaktır.

Daha Fazla Göster
Hakkımızda

Risksoft, Destek Mühendislik Ltd.’in 23 yıllık birikimi ve profesyonel danışman ekiplerinin liderliğiyle şirketlerin risk yönetimi ve veri güvenliği kapsamında ihtiyaç duydukları dijital çözümlere yanıt vermek amacıyla geliştirilmiştir.

Misyonumuz

Dijital teknolojiler dünyada baş döndürücü bir hızda gelişim göstermektedir. Önümüzdeki yıllarda çok karmaşık verilerin bir arada işlenerek çok hızlı sonuçlar üretebilen hatta yapay zeka teknolojilerine uyumlu yazılımların ön plana çıkacağı açıkça ortadadır.Bu ön görüden yola çıkarak geleceğin yazılımını geliştirmeyi hedefledik ve Risksoft markamızı geliştirme sürecini başlattık.

Risksoft, şirketlerin risk yönetimi konusunda proaktif ihtiyaçlarına cevap verebilen, yöneticilerin objektif karar almalarında yönlendirici önemli bir rolü vardır. Risk yönetiminde, yönetici ve çalışan kaynaklı kayıpların azaltılması, şirketin potansiyel risklerinin boyutunu anlık olarak görülebilmesi ve ileriye dönük alınması gereken tedbirler için ihtiyaç duyulan veri ve raporlara hızlı bir şekilde erişimi, Risksoft’un temel görevleri arasındadır.

Risk yönetimi kapsamında şirketinizin temel ihtiyaçları ötesinde yerel ve uluslararası standartlar ve mevzuatlara uyumluluk da Risksoft’un önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Daha Fazla Göster

RiskSoftVG Özellikleri

İş güvenliği ekibinin görevlerini verimli şekilde yerine getirerek, şirket yönetiminin kendilerinden beklenen bilgilendirme ve raporlamaların hızlı bir şekilde sunumunu gerçekleştirir.

01

KVKK Uyumlu

İşyerinizde KVKK Kapsamında almanız gereken tedbirleri RisksoftVG ile alın, böylece bilgi güvenliği için ekstra masraflar yapmayın.

02

Önemli Dokümanlarınızı Koruyun

Hem şirketinizin hem de çalışanlarınızın önem ve gizlilik derecesi yüksek dokümanlarını RisksoftVG ile yetkisiz erişimlere ve kötü amaçlı kullanımlara karşı koruyun

03

Dijital Arşiv

İşyerinizde çok geniş yer kaplayan arşiv odaları ve sayısız kilitli dolaplara gerek kalmadı artık, RisksoftVG istediğiniz sayıda dokümanı istediğiniz süre saklayabilirsiniz. İstediğiniz dokümana salise hızında ulaşın.

04

Personel Bilgilerinizi Sürekli Güncel Tutun

Şirketinizde kimler çalışıyor, hangi bölümlerde görevli, ne zaman işe başlamış, sağlık durumu, aldığı eğitimler, acil durumlarda ulaşılması gereken yakınları, özlük bilgileri vb. birçok bilgiye anında ulaşın.

RiskSoft VG'yi Kimler Kullanabilir?

Büyük ve küçük ölçekli işletmeler, Kamu Kuruluşları, Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB), İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri vb. RiskSoft VG'yi kullanabilirler...

RiskSoft VG'yi Kullanım Sırasında Bilgilerin Gizliliği Nasıl Sağlanıyor?

RiskSoft VG, verilerinizi bağımsız ve güvenilirliği oanylanmış veri merkezlerinde barındırır. Sunucuda barınan verileriniz sadece size özeldir, mahkeme vasıtasıyla talep edilenler hariç, hiçbir şekilde üçüncü kişilerin paylaşımına izin verilmez.

RiskSoft VG'yi Satın Alma Süreçleri Nedir?

RiskSoft VG, ürün paketleri halinde sunulur. Standart dışı hizmet talepleri için teklif süreci uygulanır. Ürünlerin kullanım süresi dolması halinde yeniden süre uzatımı yapılır.

RiskSoft Blog

RiskSoft'a dair ve güncel bir çok bilgi,dökümentasyon için hemen ziyeret edin!

İşyerinizde İSG Yasal Gereklilikleri İzleme

İşverenlerin en önemli sorumluluklarından birisi de işyerlerini iş güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara ...

Okumaya devam et
Doküman Yönetimi

İşyerinizde bir çok doküman arşivlemek zorunda kalıyorsunuz, bunların birçoğu yasal olarak saklanması gereken...

Okumaya devam et
Risksoft’ta Uygunsuzluk Takibi ve Yönetimi

Kuruluşlarda, sundukları hizmetleri kapsamında birçok faaliyetler gerçekleştirilir ve kararlar alınır. Faaliyetlerin..

Okumaya devam et

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Demo Sürümünü Kullanarak Test Edin!
Hemen Ücretsiz Dene

İş Ortağımız Olun…


Sizleri en iyi iş güvenliği yönetimi yazılımını geliştirme hedefinde olan ekibimizle çalışmaya ve kazancınızı arttırmaya davet ediyoruz.
İş performansınızı arttırmak veya müşterilerinize iş güvenliği yönetim sistemi kapsamında en iyi çözümleri sunmak ve aynı zamanda düzenli gelir elde etmek mi istiyorsunuz? Risksoft sizin yanınızda olacaktır.
İş güvenliği profesyonelleri, ortak sağlık güvenlik birimleri (OSGB), danışmanlık ve yazılım çözümleri sunan firmalara sunduğumuz fırsatları öğrenmek ve ekibimizle tanışmak için iletişim kısmındaki formu doldurmanız yeterlidir.
Ekibimiz hızlı bir şekilde sizlere dönüş yapacaktır…

İş Ortaklarımız
iş ortağımız olun

Bizimle İletişime Geçin

RiskSoft'a Dair Bütün Sorularınız İçin Bizimle Geçebilirsiniz

İletişim Bilgileri :
Telefon :

(+90) 542 382 12 67

Email :

bilgi@risksoft.com.tr

Adres :

İsmet İnönü Cad. Çolpan İş Merkezi No:44 D:20 Hoşnudiye Mahallesi, 26130 Eskişehir